Ми розуміємо, що в нелегкі часи для нашої України, ми повинні зробити дещо унікальне -  маркети, які б створювали Відвідувачам гарний настрій, заряджали позитивною енергією, давали можливість відчувати комфорт та піклування від всього серця так, як це може робити тільки жінка! Ми почали цей довгий та непростий шлях у травні 2015 року, створюючи команду, яка поділяла цілі та цінності Компанії, відкриваючи маркети європейського зразку. Озираючись назад, ми бачимо скільки часу та зусиль Співробітники нашої Компанії вклали в реалізацію нашої мрії, скільки труднощів нам довелося здолати разом, скільки помилок довелося виправити. Ми раді бачити в нашій Команді людей, які поділяють цілі та цінності Компанії, бажають залишити частинку свого серця в створенні сімейних маркетів “ДЕЛВІ” та використовують у своєму житті принцип: “ДАРУВАТИ з ЛЮБОВ'Ю ЯКІСТЬ ТА ТУРБОТУ!” Ще довгий та тернистий шлях нам доведеться пройти усім разом, та ми віримо, що з підтримкою один одного нам вдастся реалізувати нашу мрію і створити найкомфортніший, найулюбленіший та найсучасніший маркет!

Мережа сімейних маркетів “ДЕЛВІ” була створена щоб кожен Співробітник, кожен Відвідувач отримував задоволення в нашому маркеті! Саме це зобов’язує нас ще більше покращувати наші МАРКЕТИ, нашу ЯКІСТЬ, наш СЕРВІС та наші ТОВАРИ. Від нашої злагодженої роботи залежить майбутнє нашої Компанії, наше з Вами майбутнє та майбутнє наших дітей та онуків!

Ми мусимо ПООБІЦЯТИ один одному, що кожен день наші МАРКЕТИ будуть ставати ще зручнішими та гарнесенькими, співробітники ще привабливішими та охайнішими, товари ще свіжішими та якіснішими, а наші Відвідувачі - ще веселішими та задоволенішими!!!

Наша Місія - Дарувати з любов'ю якість та турботу !

Наші Цінності - Професіоналізм, Сім'я, Задоволення.

Наша Команда - Молода душею та з амбіційними цілями.

Наше Бачення - гнучкість в прийняті рішень та відповідальність за їх реалізацію.

 ЧЕКАЄМО НА ВАС СЕРЕД СВОЇХ ПАРТНЕРІВ, СПІВРОБІТНИКІВ ТА КЛІЄНТІВ МЕРЕЖІ «ДЕЛВІ»!!!


НАС ОБИРАЮТЬ

ТОМУ ЩО СВІЖЕ!
ТОМУ ЩО ЗРУЧНО!
ТОМУ ЩО ВИГІДНО!
ТОМУ ЩО АКЦІЇ!
ТОМУ ЩО СМАЧНО!
ТОМУ ЩО Є ДЕЩО ДЛЯ НАС!