В основу створення Національної мережі сімейних маркетів «ДЕЛВІ» було покладено ідею відкриття невеликих комфортних і затишних магазинчиків самообслуговування європейського рівня з радісними та щасливими Співробітниками, де на невеликій площі, не витрачаючи свій час і сили як у великих супермакетах, наші Відвідувачі мали б змогу купити всі необхідні товари щоденного споживання за доступними цінами із задоволенням.

 Торгівельна площа маркетів - 80-120м2. Формат маркетів - самообслуговування. Асортимент товарів налічує до 2000 найменувань в категоріях: Гастрономія, Свіже м'ясо, Риба, Молоко, Хліб, Овочі-Фрукти, Бакалія, Кондитерські вироби, Снеки, Товари для дітей, Алкогольні напої, Соки-Води, Тютюнові вироби, Заморожені напівфабрикати, Морозиво, Чай, Кава, Товари для тварин, Засоби особистої гігієни, Побутова хімія, Товари для будинку, Супутні товари, Сезонні товари.

Перші маркети НМСМ «ДЕЛВІ» були відкриті в травні 2015 року в місті Дніпро. Молода і цілеспрямована команда, не покладаючи рук, працювала над розвитком нашої мрії. Долаючи труднощі, що виникали на нашому шляху, переживаючи непрості часи разом з нашою Україною, ми рухалися вперед і вже на початку 2016 року наша мережа налічувала 45 маркетів в містах Дніпро, Кривий Ріг, Павлоград, Кропивницький, Черкаси, Умань та стала співпрацювати з Nielsen Ukraine по обміну інформацією. У 2017 році компанія перевела свій офіс в м.Київ та відкрила в м.Кривий Ріг Розподільчий Центр. Були відкриті нові маркети і нові території, проведений ребрендинг торговельних залів та екстер'єрів маркетів. На кінець 2018 року НМСМ «ДЕЛВІ» налічуватиме 110 маркетів і буде представлена ​​в містах Київ, Полтава, Запоріжжя, Кропивницький, Черкаси, Умань, Дніпро, Кривий Ріг, Павлоград, Кам'янське, Новомосковськ.

Ми ОБІЦЯЄМО нашим Відвідувачам, Співробітникам, Партнерам, що кожен день ми будемо покращувати наш професіоналізм та якість нашої роботи, будемо вкладати в кожну нашу дію частинку себе і робити все це з любов'ю!

ЧЕКАЄМО НА ВАС СЕРЕД СВОЇХ  ВІДВІДУВАЧІВ, СПІВРОБІТНИКІВ, ПАРТНЕРІВ !!!


НАС ОБИРАЮТЬ

ТОМУ ЩО СВІЖЕ!
ТОМУ ЩО ЗРУЧНО!
ТОМУ ЩО ВИГІДНО!
ТОМУ ЩО АКЦІЇ!
ТОМУ ЩО СМАЧНО!
ТОМУ ЩО Є ДЕЩО ДЛЯ НАС!